Ouderraad

Logo ouderraad

 

De ouderraad heeft een ondersteunende functie en is samengesteld uit een afvaardiging van ouders van onze school.  Om de vier schooljaren worden de leden van de ouderraad gekozen.

De werking van de ouderraad concentreert zich rond vier pijlers:

dialogeren (intens vertrouwensvol contact met directie en leerkrachten)

ondersteunen (financieel en materieel: klussen, opendeurdag, feestelijke gelegenheden, …)

informeren (vormings- en infoavonden)

vertegenwoordigen (via VCOV naar beleidsorganen, via ouders naar directie, …)

Aarzel niet deze mensen aan te spreken, aan de schoolpoort of met een telefoontje thuis (voor de meeste best na 19.00 u.) of via mail.  De ouderraad kan slechts een goede spreekbuis zijn als het heel veel van u hoort!

Mededelingen van de ouderraad vindt u aan het prikbord in de inkom.   Regelmatig ontvangt u ook een brief, steeds op geel papier, via de kinderen.

De ouderraad komt minstens driemaal per jaar samen.  De ouderraad vaardigt de ouders af naar de schoolraad teneinde het tweerichtingsverkeer te waarborgen.

Wilt u graag meewerken of toetreden tot de ouderraad … steeds welkom!

 

Leden:

Michael Adam kind in 2B 0477/280278  Mika6744@gmail.com
Daan De Roose kind in 2B 0497/393730 de_roose_daan@hotmail.com
Herbert Cockx kind in 3KB 0476/339410 herbertcockx@live.be
Isabelle Hendrickx  leerkracht 2KA Isabelle.hendrickx1@telenet.be
Olivier Van der eeken kinderen in 3A en 6B 0475/953688 Olivier.van.der.eeken@telenet.be – olivier.keuken-deheide@deheidevzw.be
Steven Lammens kinderen in 3B en 5A 0485/424641 steven.lammens4@telenet.be
Caroline Impens  leerkracht 1A carolineimpens@yahoo.com
Anneleen Cabie kind in 2KC   0479/600601  anneleen.cabie@gmail.com
Dirk Van den Troost kinderen in 3A en 5B 0475/307558 dirkvandentroost@yahoo.com
Annelies Huyck kinderen in 2A en 3B 0473/927085 annelies@dehutsepot.be
Gunther Piens kind in 6A 0499/677308 gunther.piens@bpost.be
Hendrik Landuyt kinderen in 3KA, 2B, 4A 0478/973002 hendriklanduyt@gmail.com

De ouderraad is ook bereikbaar via facebook:

https://www.facebook.com/groups/SintVincentiusZwijnaarde

Je kan ook mailen naar:

ouderraad.sv.zwijnaarde@gmail.com