Ouderraad

Logo ouderraad

 

De ouderraad heeft een ondersteunende functie en is samengesteld uit een afvaardiging van ouders van onze school.  Om de vier schooljaren worden de leden van de ouderraad gekozen.

De werking van de ouderraad concentreert zich rond vier pijlers:

dialogeren (intens vertrouwensvol contact met directie en leerkrachten)

ondersteunen (financieel en materieel: klussen, opendeurdag, feestelijke gelegenheden, …)

informeren (vormings- en infoavonden)

vertegenwoordigen (via VCOV naar beleidsorganen, via ouders naar directie, …)

Aarzel niet deze mensen aan te spreken, aan de schoolpoort of met een telefoontje thuis (voor de meeste best na 19.00 u.) of via mail.  De ouderraad kan slechts een goede spreekbuis zijn als het heel veel van u hoort!

Mededelingen van de ouderraad vindt u aan het prikbord in de inkom.   Regelmatig ontvangt u ook een brief, steeds op geel papier, via de kinderen.

De ouderraad komt minstens driemaal per jaar samen.  De ouderraad vaardigt de ouders af naar de schoolraad teneinde het tweerichtingsverkeer te waarborgen.

Wilt u graag meewerken of toetreden tot de ouderraad … steeds welkom!

foto ouderraad

Leden:

 Lot Braet  kinderen in 2KA en 1B 0472/665581  b_lot@hotmail.com
 Daan De Roose kind in 3KA 0497/393730 de_roose_daan@hotmail.com
 Anneleen De Temmerman kinderen in  2A en 6B 0486/238141 a_detemmerman@telenet.be
Herbert Cockx kind in 1KA 0476/339410 herbertcockx@live.be
 Inge Van Driessche kind in 1B 0496/568344 inge.van.driessche@telenet.be
 Isabelle Hendrickx  leerkracht Isabelle.hendrickx1@telenet.be
Olivier Van der eeken kinderen in 1A en 4B 0475/953688 Olivier.van.der.eeken@telenet.be – olivier.keuken-deheide@deheidevzw.be
Steven Lammens kinderen in 1B en 3A 0485/424641 steven.lammens4@telenet.be
Caroline Impens  leerkracht carolineimpens@yahoo.com
Wouter Vlerick kinderen in 2KA en 1A 0471/536937 wout7@yahoo.com
Dirk Van den Troost kinderen in 1A en 3B 0475/307558 dirkvandentroost@yahoo.com
Axelle Lecocq kind in 1B 0486/836044 axelle.Lecocq@eandis.be
Annelies Huyck kinderen in 3KB en 1B 0473/927085 annelies@dehutsepot.be
Gunther Piens kinderen in 4A en 6A 0499/677308 gunther.piens@bpost.be
Leen De Vos kinderen in 2A en 6A 0473/731894  Leen.devos@mow.vlaanderen.be
Hendrik Landuyt kinderen in 1KC, 3KA, 2A 0478/973002 hendriklanduyt@gmail.com

De ouderraad is ook bereikbaar via facebook:

https://www.facebook.com/groups/SintVincentiusZwijnaarde

Je kan ook mailen naar:

ouderraad.sv.zwijnaarde@gmail.com